a_k88 (a_k88) wrote in volyn_ua,
a_k88
a_k88
volyn_ua

Депутати Ковельської міської ради виявили приховані відеокамери, що були встановлені в сесійній залі

ЛУЦЬК, 11 червня. /Зіновій Жижара - УКРІНФОРМ/. Справжньою сенсацією для депутатів Ковельської міської ради стало повідомлення про те, що в залі засідань чергової сесії проводиться прихована відеозйомка. Оприлюднюючи цю новину, депутат Сергій Товкач, який представляє Народний блок Литвина, назвав такі дії прямим порушенням конституційних прав і свобод громадян, передає УКРІНФОРМ.
     Тут же на вимогу депутатів було виявлено місця встановення двох непомітних відеокамер. Одна з них знаходилася за трибуною, інша - над місцем для проведення таємного голосування. Того дня "наглядав" за здійсненням відеозапису... завгосп міськвиконкому.
Коментуючи цей скандал, міський голова Сергій Кошарук зазначив, що відеокамери, що були встановлені давно, - не що інше, як робочий запис сесій. Його мета - запобігти корупції, попередити маніпуляції думкою депутатів. Тому й не афішувалася ця затія.
     Депутати Ковельської міськради, яких найбільше обурило те, що відеокамери було встановлено без їх відома, звернулися із відповідним запитом до міського голови. Тож тепер йому потрібно буде пояснити депутатам, хто і яким розпорядженням дозволив розмістити відеокамери в сесійній залі та за чиї кошти, хто встановлював апаратуру, як забезпечується конфіденційність інформації, що оприлюднюється на сесії.
Джерело: http://ukrinform-korr.livejournal.com/38545.html
Tags: Ковель, Сергій Кошарук, депутати, політика
Subscribe

 • Велькам до нас на марафончик ))

  Офіційне положення: 1. Загальні положення «Веломарафон Воротнів-2009 » є аматорськими велоперегонами у категорії…

 • Велодень 2009

  Усім! Усім! Усім! Всі, хто має двоколісного друга, а спосіб життя і активний відпочинок асоціюються з велосипедом! Всі, хто бажає, щоб Україна…

 • Велоподія року!!!, ... у Луцьку ;)

  Величезне міжнародне велозбіговисько „Велофорум – Луцьк – 2009” 1. Велозбіговисько відбуватиметься:…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments